fbpx

Teknede Fasıl


Gece boyunca sazlı ve sözlü sınırsız eğlence dendiğinde keyifçilerin aklına hep fasıl programları gelmektedir. Yapılacak olan fasıl programı İstanbul Boğazı’nda denizin sakinliği ve yavaş yavaş karaya çarpan dalgaların üstünde keyifle döşenmiş nezih bir teknede yapılınca insanın keyfine diyecek yoktur. Sizler de profesyonel saz heyetinin icra edeceği şarkılarla eğlenebilir, keyfinize keyif katan nağmelere eşlik edebilirsiniz. Böylelikle kendinize ve sevdiklerinize bir ömür unutulmayacak anı kazandırmış olacaksınız.

Fasıl Programı İçin En Az Kaç Kişi Olmamız Gereklidir?

Fasıl programının bir kotası yoktur. Tekne organizasyonuna katılmanız için tek başınıza da gelebilirsiniz, kalabalık bir gurup ile de gelebilirsiniz. Yalnız kalabalık olarak katılım sağlayacaksanız önceden randevu almanız ve katılımcı sayınız ile bilgi vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Fasıl Organizasyonuna Dışarıdan Yemek Getirebilir Miyiz?

Tekne de geniş bir mutfak ve uzman aşçılar vardır. Sizlerin her türlü menü talebinizi karşılayacak olup dışarıdan bir şeyler tedarik etmenize gerek olmayacaktır. Yine de keyfinize göre dışarıdan yiyecek getirebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek temin etmeden önce bu durumu randevu alacağınız görüşme de tekne görevlisine iletmeniz gerekmektedir.

Tekneye Dışarıdan Fasıl Ekibi Getirebilmekte Miyiz?

Teknemiz genel olarak kendi müzisyen kadrosunu sağlamaktadır. Müzisyen kadrosu geniş bir orkestraya sahip ve deneyimlidir. İstek ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacaktır. Bununla birlikte tekneye farklı bir fasıl ekibi ve müzisyen takımı kabul edilmemektedir.

Masa Süsleme Yapılmakta Mıdır?

Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim ve personelimizin en doğal görevidir. Teknemiz de zevkinize ve isteğinize göre dilediğiniz gibi süsleme yaptırabilirsiniz. Ayrıca teknemiz;

  • Doğum günü,
  • Evlilik yıl dönümü,
  • Sürpriz evlilik teklifi,
  • Sünnet organizasyonu,

Benzeri önemli gün ve gecelerinize de keyifle ev sahipliği yapmaktadır. İhtiyacınız ve talebinize en uygun süslemeler isteklerinize göre gerçekleştirilmektedir.

Organizasyon Kaç Saat Sürmektedir?

Organizasyonlarımız akşam saatlerinin başlaması ile birlikte gecenin ilerleyen saatlerine kadar uzanan bir zaman dilimine sahiptir. Eğer organizasyonu kutlama yapacağınız güne özel planlamak istiyorsanız randevu ayarlama yapılırken bu ayrıntıdan bahsetmeniz durumunda dilediğiniz zamanda ve saat aralarında tekneyi aktif olarak kullanabilirsiniz.

İletişim

©2021.Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder
Tıkla Ara