fbpx

Boğazda Sünnet Düğünü

Çocuklarınızın hayatlarındaki ilk töreninde onlara unutulmaz hatıra hediye etmek ister misiniz? Teknede sünnet töreni ile hafızalarına yer edebilir ve hatıralarına unutulmaz bir bölüm ekleyebilirsiniz.
İstanbul’un muhteşem manzaraya sahip görüntüsünde gezintiye çıkmışken, boğazın ve manzaranın tadını çıkararak töreninize renk katabilirsiniz. Kapalı ve sıradan mekanlardan sıkıldıysanız tekne turu ile sıradanlığın dışına çıkabilir, gökyüzü altında ve boğazın mavi sularındada çocuklarınızın hafızalarına unutulmaz bir anı hediye edebilirsiniz. Törene katılan tüm misafirlerinizi çeşitli ikramlar ile ağırlıyoruz, unutulmaz eğlenceler , gösteriler ve tabii ki bunu denizin üzerinde, özel bir yatta yapmak artık sizin elinizde. Üstelik uygun fiyatlar sayesinde, çok daha güzel bir şekilde yatta sünnet düğünü yapabileceksiniz. 

Düğünler ve sünnet düğünleri günümüzde oldukça popüler etkinlikler haline geldi. Herkes en güzel, akılda kalıcı ve daha önce yapılmamış konseptler aramaktalar. Hatta son yıllarda bu tarz etkinlikler için organizasyon şirketleri yer almaya başladı. Bu şirketlerle anlaştığınızda seçtiğiniz mekânda seçtiğiniz etkinlikleri sizler için organize etmeye başlayacaklardır.

Örneğin sünnet düğünü için mavi ve kahverengi tonlu bir organizasyon ve bir de çizgi film karakteri istediğinizi belirttikten sonra geri kalan tüm işi organizasyon şirketine bırakabilirsiniz.

Tekne Çeşitleri

Tekne ve yatlar tek model elbette değildir. Birden çok çeşitleri ve modelleri vardır. Bunlardan bazıları; açık güverteli tekneler, kamaralı veya yelkenli tekne ve yatlar, katamaranlar ve motoryatlardır. Seçeceğiniz organizasyona göre tekne tercihi yapabilirsiniz ancak genellikle katamaran modeller tercih edilmektedir. Hem kişi sayısı ve model imkânı fazladır hem de misafirler için de oldukça kullanışlıdır.

Teknede Sünnet Düğününün Avantajları

Sünnet düğünü, genelde birçok aile tarafından hala tercih edilmektedir. İnsanlar artık eski sistem düğünlerden sıkıldıkları için farklılıklar olmadıktadır. Teknelerde düğün ve sünnet düğünü de bunlardan biridir. Teknede sünnet düğünü ile hem misafirlerinizi eğlendirebilir hem de farklı bir sünnet düğünü heyecanı yaşatabilirsiniz.

Çocuklar için oyun alanları ve hem yetişkinler hem de çocuklar için denizden faydalanma imkânı olacaktır. Aileler tercihlerine göre tek günlük ya da 2 veya 3 günlük kiralamalar yapabilirler.

Teknede Sünnet Düğünü Fiyatları

Teknede sünnet düğünlerinin elbette net fiyatları yoktur. Seçtiğiniz tekne modeline göre ve kişi sayısına göre fiyatlar farklılık gösterecektir

İletişim

©2021.Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder
Tıkla Ara