fbpx

Hizmetlerimiz

Hayat boyu beklediğiniz ve en özel saydığınız an geldi çattı. Bu anı daha da özel ve ölümsüz yapmak ister misiniz?
Hem sizin hem de misafirleriniz için eşi benzeri olmayan bir düğün anısı yaşamak istiyorsanız teknede düğün düşüncesi tam size göre.

Kına gecenizi teknede ve İstanbul boğazında yapmak ister misiniz? Teknede kına gecesi dilerseniz sadece tekne kiralayarak yemeksiz olarak dilerseniz de her şey dahil yemekli şekilde düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz kına organizasyon ekibini kendiniz getirebilir, dilerseniz de bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bizler sizin yerinize organize ederiz.

Tekne turu

İstanbulun ihtişamını, boğazda size eşlik edecek şekilde yanınıza katmak istiyorsanız, yatlarımız ve teknelerimiz ile siz değerli misafirlerimize sunduğumuz tur fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Boğazda Sünnet Düğünü

Devleti temsil eden kişi ve kurumlar tarafından, haklarımızı olumsuz olarak etkileyen çeşitli idari kararlar alınıp işlem tesis edilebilir ya da işlem tesisi gereken konular işlemsiz bırakılabilir.

Hukuk büromuzca, bilişim hukuku alanında, gerek ceza hukuku ve gerekse özel hukuk yönünden aşağıdaki hizmetler verilmektedir.

Boğazda İftar Organizasyonları

Teknede Şirket Yemekleri

Boğazda Kahvaltı

İletişim

©2021.Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder
Tıkla Ara