fbpx

Boğazda Yat Kiralama

Gün içerisinde yaşadığımız pek çok stresli ortamlardan uzaklaşıp rahatlamaya hepimizin ihtiyacı oluyor. Bu rahatlamanın en güzel yönlemlerinden biri kendimizi boğazın serin, yumuşak rüzgarına ve İstanbul manzaralı harika bir yolculuğa bırakmak hepimizin hayali. Ve en özel anlarınızıda yat turunda sevdiklerinizle ve sizin için en özel olan kişiyle paylaşabilirsiniz. Yatta evlenme teklifi etmeye ne dersiniz? Veya sevdiğiniz kişiye açılmaya, sevdiğinizi söylemeye.. İstanbul boğazında  yat kiralama organizasyonu her ne kadar yüksek gibi dursada bakıldığında oldukça uygun fiyatlarıyla dilediğiniz her an yat kiralama hizmetini ayağınıza getiriyoruz. 

Boğazda yat kiralama organizasyonunu şirketimizden kahvaltı, kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği menülerini de talep ederek yapabilirsiniz veya kendinizde menü getirmek isterseniz bizimle iletişim kurarak detayları görüşebilirsiniz.
Yat kiralama saatleri konusunda herhangi bir sınırlama yoktur, şirketimizden 7/24 bizlere yazabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İletişim

©2021.Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder
Tıkla Ara