fbpx

Teknede Şirket Yemekleri

Şirketler açısından dönemsel olarak yemek organizasyonu önemli bir yer tutmaktadır ve şirketler prestij açısından bu yemekleri gösterişli yerlerde yapmaktadırlar. Genel olarak şirket yemekleri, yüksek plaza insanlarının katıldığı yoğun ve yorucu geçen yemeklerdir. Daha çok iş ve anlaşmaların tamamlanması üzerine yemek organize edilmektedir. Daha çok iş konuşulduğu için şık ve sessiz mekanlar bu tür iş yemekleri için uygun görülmektedir. Teknede şirket yemekleri ise her zaman daha farklı ve şık görünmektedir. Çünkü teknede sizin iş yemeğinizi bölebilecek dış etkenler fazla bulunmamaktadır, şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak bir ortamda görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Teknede iş yemeği organizasyonlarında zengin menü seçeneğimiz içerisinden kendi zevkinize uyanları seçerek misafirlerinizi mest edebilirsiniz. Özel bir organizasyon için özel bir yemek menüsü sunmak istiyorsanız yemeksiz olarak tekne kiralama seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Size ve misafirlerinize kendinizi rahat hissettirecek şekilde tüm düzenlemeleri deneyimli ekibimiz aracılığı ile sağlayabilirsiniz.

Şirketler kurumsal yapılarını en iyi şeklide göstermek ve müşterileri veya çalışanları ile bilgi alışverişlerinde bulunmak amacıyla çeşitli organizasyonlar düzenliyor. Bu organizasyonlar küçük çaplı pasta içecek ikramlı organizasyonlar olduğu gibi şirket yemeği şeklinde daha geniş çaplı olarak organize edilebiliyor.

Şirket Yemeği Nedir?

Şirket Yemeği, müşteri ilişkilerinde güven ve sadakatin temelini oluşturan, firmanın kurumsal yapısına değer katan organizasyonlar arasında yer alıyor. İş akışı ve planlamasına ilişkin detayları görüşmek, varılması gereken sonuçları değindirilebilmek, şirket yemeği buluşmalarında verimli bir şeklide sağlanabiliyor.

Teknede Şirket Yemeğinin Avantajı Nedir?

Sağlıklı Karar alma güvenli onay verme gibi şirket işlerinde işlemlerinde rahat ve huzur ortamı sağlayan tekne yemekleri şirketler tarafından son zamanlarda tercih edilen organizasyonlar arasında yer alıyor. Özellikle nezih bir ortam sunan tekne yemekleri gözden ve gürültüden uzak bir ortam sunduğundan müşteriler açısından da yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Müşteriler için oluşturulan güven ve huzur ortamı müşteri yatırımı noktasında etkin rol alıyor. Diğer taraftan açık havada yenen yemek teknenin verdiği konfor ile muhteşem bir iş yemeği organizasyonuna imza atılıyor.

Teknede Şirket Yemeği Hizmetini Nasıl Alırım?

Şirket yemeği firmanın kurumsal yüzünü göstereceğinden, müşteri portföyüne hitap etmesinin yanında klasik kapalı ortamda yenen iş yemeklerinden farklı olmalıdır. Bu noktada denizin sakinliği ve verdiği huzur ölçüsünde tekne şirket yemekleri ilgi gören yemek organizasyonları arasında yer alıyor.

Siz de şirketinizde ve müşteri kitlenizde farkındalık yaratmak isterseniz bu hizmeti sunan kuruluşlar ile iletişime geçebilir fiyat ve diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İş yemeği planlaması yapılmadan önce hizmet alınması düşünülen zaman için önceden randevu alınması, sorunsuz bir teknede şirket yemeği organizasyonu için son derece önemlidir.

İletişim

©2021.Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder
Tıkla Ara