fbpx

Teknede Türk geceleri

Boğazda Türk geceleri organizasyonlarında birbirinden farklı ve eşsiz gösteriler sunulmaktadır. Mevlana, Kılıç dansı, Roman Dansı, Kafkas Dansı, Dansöz Grup Gösterisi, Türk Halk Oyunları, Oryantal ve Profesyonel DJ Performansı ile eğlencenin dibine vuruyoruz. Ayrıca Türk gecesine dahil olan yemekli boğaz turları birbirinden lezzetli menülerimiz sizlere bu eğlencede eşlik ediyor.

İstediğiniz türde farklı seçeneklere sahip olan menü seçeneklerimiz sizleri menü zenginliği açısından doyurmaktadır. Teknede türk geceleri organizasyonlarımıza katılmak için önceden rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Çoğunluğu ülkemizi tanımak için turizm amaçlı gelen misafirlerimizin oluşturduğu bu Türk gecesi organizasyonlarında önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile İstanbul boğazında muhteşem bir gece geçirmeniz için hizmetinizdeyiz.

Senelerdir farklı sıradan organizasyonlardan sıkıldıysanız teknede türk gecesi tam size göre. Sıradanlıktan uzak ve farklı bir gece sizleri bekliyor. Tüm detaylar için bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

©2021.Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder
Tıkla Ara