fbpx

Bir evet, bir gelecek, bir ömür. Bu mutlu zaman akışına verilebilecek tek cevabı verdiniz. O heyecan her gün değişen planlar yolunda gitmeyen bir sürü iş ama yine de her şeye rağmen dur duraksız koşmaya devam ediyorsunuz. Bize geldiniz. O kadar yorgunluğa rağmen gözleriniz de solmayan aşk dolu bakışlar ile hayalinizde ki düğünü anlattınız. O sırada hayalinizde ki düğünün bizim en büyük zenginliğimiz olan ihtişamlı istanbul boğazının ortasında gerçekleştireceğimiz  düğün-kına-nişan gibi organizasyonları siz değerli aşıklar için gerçekleştiriyoruz. Siz hayalinizi gerçekleştirirken bizler ise misafirlerinizi kusursuz bir şekilde ağırlıyor sizlere sadece denizin esintili ve özgür ruhu ile heyecanınızı üzerinizden birazda olsun almış oluruyoruz. Bitti mi ? Hayır bitmedi. Bu çoşkulu ve hatıralardan çıkmayacak günü havai fişek gösterimiz ile süslüyor sizlere ürpertili bir coşku bırakıyoruz. Karı-koca olarak ilk dansınızı sizler için planladığımız organizasyonumuzda tam istanbulun kalbi olan boğaz havası ve aşk dolu bakışlarınız ile misafirlerinizin sizleri hayranlıkla izlediği görkemli bir ilk dans olacak çünkü siz bunu hak ettiniz.

 
Teknede düğün çok pahalı mıdır? Hayır. Son derece uygun fiyatlara bu muhteşem organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Şehrin gürültüsünden, kargaşasından uzak bir mekânda deliler gibi eğlenebilirsiniz. Tertemiz bir hava ve renkli bir atmosfer sizi ve davetlilerinizi adeta büyüleyecek. Son ses müzik ve yemek eşliğinde hayatınızın değiştiği bu ana İstanbul Boğazını şahit kılmak oldukça etkileyici bir durum olacak.
Teknede düğün organizasyonunuz dillere destan olacak. Kına veya düğün organizasyonları ile ilgili profesyonel bir yardım ve destek ile ömür boyu hatırlamak isteyeceğiniz bir gece yaşayacaksınız. Yemek ya da kokteyl seçeneklerinden size hitap edeni seçebileceksiniz. Ayrıca tekneyi dilediğiniz şekilde dekore edebilecek; süsleyebileceksiniz. İstediğiniz müziği seçerek kendi müzisyenleriniz ile istediğiniz şarkıları belirleme şansına sahip olabileceksiniz.
 
Teknede düğün yapmanın kolaylık ve ayrıcalıklarından faydalanabileceksiniz. Tekneye misafirlerinizin ulaşımı kolaydır, park sorunu yoktur. Ses ambiyansı son derece güzeldir. Balon, dilek feneri, havai fişek gösterisi yapabilme şansına sahip olursunuz. Kişi sayısına göre tekne seçebilirsiniz. Mönüden, içeceklere kadar her şey sizin kontrolünüzde düzenlenir.

Gemide muhteşem kalitede dikkat çekici fotoğraf ve videolar elde edebilirsiniz. Bu görüntüler ile herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Tekne kiralama prosedürleri de son derece basittir. Tek bir telefonunuz yeter. Erken rezervasyon yaptırmak yoğunluk nedeni ile önemlidir. Özellikle hafta sonu düğün düşünen çiftler mutlaka en az bir ay önceden yerinizi ayırtınız. Hemen arayın ve hayalinizde ki düğün için ilk adımı atın.

Teknede Düğün Fiyatları

Organizasyonunun genişliğiyle ilgilidir. Teknenin büyüklüğü, davetli sayısı, yiyecek ve içecek tercihi, düğünün süresi gibi farklı değişkenlerle hesaplanmaktadır. Düğün için tekne alternatifini tercih edecek çiftler, yaz ayları için önceden rezervasyon yaptırmalı, geç kalmamalıdır. Böylece hem düğünün alt yapısı daha iyi hazırlanabilir hem de planlanmış, tam organize bir düğünle misafirler ağırlanabilir.

İletişim

©2021.Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder
Tıkla Ara