fbpx

Anasayfadakiler

Hayat boyu beklediğiniz ve en özel saydığınız an geldi çattı. Bu anı daha da özel ve ölümsüz yapmak ister misiniz?
Hem sizin hem de misafirleriniz için eşi benzeri olmayan bir düğün anısı yaşamak istiyorsanız teknede düğün düşüncesi tam size göre.

Kına gecenizi teknede ve İstanbul boğazında yapmak ister misiniz? Teknede kına gecesi dilerseniz sadece tekne kiralayarak yemeksiz olarak dilerseniz de her şey dahil yemekli şekilde düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz kına organizasyon ekibini kendiniz getirebilir, dilerseniz de bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bizler sizin yerinize organize ederiz.

Tekne turu

İstanbulun ihtişamını, boğazda size eşlik edecek şekilde yanınıza katmak istiyorsanız, yatlarımız ve teknelerimiz ile siz değerli misafirlerimize sunduğumuz tur fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Evlilik yolunda atılan en önemli adımlardan biri olan nişanınızı istanbul boğazında ve teknede yapmak ister misiniz? Sıradışı bir Nişan yaşamak, yıllarca bu nişanınızı düşünüp mutlu olmaya ne dersiniz? Gelin birlikte nişanınızı planlayalım.

Doğum günü, aile içi veya dışı kutlamalarınızda, evlilik teklifi ve yıl dönümü gibi özel zamanlarınızda yemekli tekne turu organizasyonları planlayarak hem kendinize hem de sevdiğiniz insanlara farklı özel anlar yaşatabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile ileriye yönelik bir adım atma zamanı geldi ve ona en güzel şekilde evlilik teklifi yapmak için en şık ve havalı fırsat “Teknede ve boğazda evlilik teklifi”. Farklı ve unutulmaz bir evlilik teklifi düşünüyorsanız iletişime geçin, sürprizinizi birlikte tasarlayalım.

İletişim

©2021.Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder
Tıkla Ara